40. Masło kakaowe Ziaja
21 stycznia 2014

40. Masło kakaowe Ziaja

Zaopatrując się w sklepie spożywczym zawsze zaglądam na półki z kosmetykami z dwóch powodów: 1. jestem ciekawa, co jest w tej chwili dostępne; 2. porównuję ceny w stosunku do oferty drogerii. Dlaczego o tym piszę? Ponieważ jedynym produktem, który widzę w każdym powszechnym supermarkecie jest Masło Kakaowe firmy Ziaja.

Zapach jest bardzo przyjemny, ale na pewno nie standardowy. Na mój gust to jest bardziej połączenie czekolady z wanilią, co niczego mu nie odbiera ;)

Jeżeli żel pod prysznic jest wydany przez Ziaję kształt butelki będzie zawsze taki sam. W przypadku Masła Kakaowego wykonanie jest bardziej solidne, co widać po tym, że plastik nie jest miękki i przezroczysty. Całość ma ciepłą, brązową barwę z niebieskimi napisami – bardzo ciekawe połączenie kolorystyczne.

Zawsze patrzę przychylniej na półlitrowe opakowania żelu pod prysznic. Zwłaszcza, że w przypadku tej firmy cena jest niższa o dobrych kilka złotych od rozreklamowanych kosmetyków w klasycznej ilości 250ml ;)

Zawiodło mnie jedynie to, że nie odczułam różnicy (konsystencji) między żelami pod prysznic Ziai a Masłem Kakaowym – dotyczy to zarówno kontaktu z wodą jak i reakcji na skórę. Poza marką głównie ciekawość tych różnic skłoniła mnie do zakupu.

Niemniej zapach, ilość i cena robią swoje. Sama konsystencja nie jest wadą (po prostu oczekiwałam czegoś innego), wobec czego Masło Kakaowe było trafnym wyborem! Wiem, że Ziaja wyprodukowała również inne kosmetyki o tym zapachu, w które zapewne wkrótce się zaopatrzę :) Produkt dostaje zasłużone 8/10.

 

Zdjęcie z serwisu wizaz.pl

Dodaj komentarz